Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

yetenek ağacı hatası
#1
şu şekilde bir hata alıyorum çözümünü biliyormusunuz [Resim: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black]
#2
Oyun dosyaların bozulmuş bence. Daha önce yeteneklerle ilgili mod falan yükleyip kaldırdıysan ? Belki ?

Temiz kurulum lazım.
---
Steam oyunu üzerine sağ tıklayıp dosyaları kontrol et falan deneyebilirsin.
#3
(26.05.2018, Saat: 11:41)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun dosyaların bozulmuş bence. Daha önce yeteneklerle ilgili mod falan yükleyip kaldırdıysan ? Belki ?

Temiz kurulum lazım.
---
Steam oyunu üzerine sağ tıklayıp dosyaları kontrol et falan deneyebilirsinyetenekle ilgili herhangi bir mod yüklemedim ama bayağı mod yükledim
#4
Bence de bazı dosyalar eksik umalım yedeğin vardır yoksa 6 7 GB'ı tekrar indirmen gerekir.Dosyaları Steam'dan kontrol et.Modlardan da alakalı olabilir örneğin yazıları güzel gösteren bir mod vardır sanırsam sen de var yazılar farklı, bir o modu devre dışı bırakıp girsen belki düzelebilir.Ya dosya eksik ya da modlar ile ilgili.
#5
(26.05.2018, Saat: 22:26)Skyvim{r} Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de bazı dosyalar eksik umalım yedeğin vardır yoksa 6 7 GB'ı tekrar indirmen gerekir.Dosyaları Steam'dan kontrol et.Modlardan da alakalı olabilir örneğin yazıları güzel gösteren bir mod vardır sanırsam sen de var yazılar farklı, bir o modu devre dışı bırakıp girsen belki düzelebilir.Ya dosya eksik ya da modlar ile ilgili.

Oyunu korsan oynuyordum satın alacağım ztn muhtemelen düzelir

buarada gençler oyunu special edition mu alayım yoksa sade mi
#6
Oyunu sade al special'a para verme 120 tl falan gerek yok yeni bir şey getirmemişler sadece biraz grafikleri iyileştirmişler, buglar falan hep aynı değişen bir şey yok oyuna zaten mod ile special edition'daki grafiği üstüne kat kat çıkarsın sade al görüntüden rahatsız olursan mod yükle.Sadece grafik yükselmiş diye 30 TL'lik oyuna 100,120 TL verme.
#7
(27.05.2018, Saat: 02:16)Skyvim{r} Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu sade al special'a para verme 120 tl falan gerek yok yeni bir şey getirmemişler sadece biraz grafikleri iyileştirmişler, buglar falan hep aynı değişen bir şey yok oyuna zaten mod ile special edition'daki grafiği üstüne kat kat çıkarsın sade al görüntüden rahatsız olursan mod yükle.Sadece grafik yükselmiş diye 30 TL'lik oyuna 100,120 TL verme.

eyw
#8
buarada aynı hatayı alanlar varsa endral içeren modlar indirmeyin endral ne olduğunu açıklamamı istiyorsanız yazın