Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yoldaşlar - 3 / Gümüş El
#1
0px
Gümüş El
Görev Veren Skjor
Yer: Jorrvaskr, Akçay
Önceki Görev: Onurlu Duruş, bir tekrarlanan görev
Sonraki Görev: Kandaki Onur
Ödül: KurtadamlıkVe kurtadam oluyoruz ! Bu görevi Skjor veriyor, gece Ocakaltı'nda buluşacağız diyerek. Bu Ocakaltı adı üstünde dev ocağın merdiven altında. Gizli bir kapı var. Gece olunca Aela ve Skjor ile içeri giriyoruz. Aela birden kurtadam oluyor ve kanından bize veriyor. Kan vermek için Aela seçilmiş. Bu arada çaktırmayın sakın, bu olay Kodlak'dan gizli..

resim

Neden gizli derseniz Kodlak kurtadamlıktan hoşlanmıyor, kurtadamlar Sovngarde’a gidemiyor malum. Huzur bulmak istiyormuş. Acaba bulabilecek mi ? Çok karıştırmadan biz işimize dönelim.. Birden kurtadam olarak şehrin ortasına çıkıyoruz. 2 saatlik (oyun içi) bir zamanınız var. Ceza eklenmiyor. Çünkü binanın içinde dönüştük. Gün intikam vakti Akçay halkı..

İşiniz bitince otomatik olarak dönüşüyorsunuz ve bir yere geliyorsunuz, buranın adı Darağacı Kalesi.

resim

Gündüz böyle gözüküyor. Gece bir şey belli olmuyor diye ben gündüzü bekledim. Sonra teker teker avlandım.. Bu arada kurtadamlık günde bir kez gerçekleşir. (Hircine'in Yüzüğü yoksa) Ve kurtadam olarak yemek yedikçe Dawnguard’ınız varsa kazanım puanınız artar zamanla. Konumuz değil ama yine de açıklayayım ben. İçeri giriyoruz..

Bir kurtadam var girer girmez öldürülmüş. Bir tane daha var orada, canlı mıydı ölü müydü hatırlamıyorum. Orayla bir işimiz yok, yola devam edin ve Deriyüzen Krev ile karşılaşın. Derici Krev. Tongue  Aela ile savaşıyor ve elbette ki Aela yeniyor. Bir de bakıyoruz ki..

resim

Skjor öldürülmüş ! Bunun intikamını elbette sorarız..  İki tane ufak iş yapalım da moralimiz yerine gelsin. Bir de başarımımız var:

resim - Blood Oath (10 Puan/Bronz)