Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yorekok? İts Hero of Kvatch? By Azura by Azura...
#1
DİKKAT:İlk başta korkunçlu resim var
İçeriği GösterSpoiler:
Aslında yorekok izlemem, öylesine bir videosuna bakıyım dedim. İlk saniyelerde sağ üstde "its the hero of kvatch" adlı bir yazı çıkıyor o yazıya tıkladığınızda ise eleştiri videoları diye bir başlık üstünde ise By Azura By Azura yazısı...

Şimdi konuyu açma amacıma döneyim, bunlar ne alaka ?  Rolleyes
#2
Babakok, Oblivion oynuyordur. Cheesy
#3
Bunlar hep illumematinin işi.
#4
Yorekok TES serisini baya seviyor diye biliyorum,ondandır muhtemelen.
#5
Evet bi videosunda oynuyordu sanırım
#6
İlk başta çok hızlı çıkış yaptı. Bende dahil baya bi insan sevdi. İlk videolarındaki espriler ve eleştiriler çok iyi idi. Sonradan biraz saçma sapan videolar atmaya başlayınca bıraktım izlemeyi. Eleştirdiği şeye kendisi dönüştü ^_^ Kendisi de, artık baya bir kitle olduğu için.. Yeni video çıkartmak için uğraşıyor ve boş boş videolar çekiyor. Laf kalabalığı yapıyor dır dır dır 10dakika video bak. 3dakika ya kadar zor dayandım kapattım.

Sorun hakkında fikrim yok ama. Elemanın video başında bahsettiği şeye cevabım: Youtube'da 5 yaşındaki çocuğun ne işi var zaten? Çocuk sitesi değil yotubue. Bir zahmet girmeyi versin. Anası -babası ebeveyinleri kollasın. Gitsin başka yerden çizgi filmi izlesin. Youtube herşeye açık video paylaşım sitesi. Korkunçlu çizgi filmleri geç daha neler neler görebilir. 

Öyle işte.. kok mok.. boş yapmayalım şişkocum. İlk videoların iyiydi sende alay ettiğin adamlara dönüştün. Boş boş konuşuyon boş işler yapıyon ''yeni video, yeni malzeme'' çıkartabilmek için.
İlk başta ki, ı dont give a f** tavırları. Az ara ara video atması ama o videoda herkese yedirmesi iyiydi.

---
Oyun oynamayıda seviyor adam. Olabilir tes'e hayranlığı.

----
Ben sana youtube'dan bir videolar atayım. Afedersiniz porno filmden aşağı kalır yanı yok. Korkunçlu falan, şiddet içeren çizgi filmler mi problem oldu? Çocuk önerilerde yanda her yerde denk gelir tıklar izler. 5,8,10 yaşında bebeyi youtube'da gezdirirsen sen..
Hertürlü tehlikeye maruz kalır. Gitsin parkta kumda oynasın. Pisiklete binsin.. top oynasın. Ne işi var youtube'da ? Şişkocum..

#Youtube'a Yaş Sınırı Gelsin.
#7
Videolarının hepsine bi göz attım sadece şu videoda Skyrim oynuyor: