Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Zindandan çıkamıyorum
#1
Arkadaşlar SS lerde görüldüğü üzere karşıma mavi bir portal çıktı tıkladığım zaman herhangi bir şeyin maliyetini soruyar enter'a basıyorum ve oyundan atıyor. Oyunda mı problem var yoksa soruya yanlış cevap verdiğim için mi oyundan atıyor?
[Resim: PnJZ0b.png]
[Resim: g2MJqQ.png]
#2
Oyunun eski kopya koruma sistemi. Oyunun kutusunun içinden çıkan bir listede yazıyor fiyatlar, oradan bakıp yazman lazım normalde. Aşağıda vereceğim linkten oyunu indirebilirsin. Daha sorunsuz bir sürüm, ayrıca o kapıda sana soru sormuyor.

http://wiwiki.wiwiland.net/index.php?tit...naSetup_EN
#3
(25.01.2017, Saat: 16:12)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun eski kopya koruma sistemi. Oyunun kutusunun içinden çıkan bir listede yazıyor fiyatlar, oradan bakıp yazman lazım normalde. Aşağıda vereceğim linkten oyunu indirebilirsin. Daha sorunsuz bir sürüm, ayrıca o kapıda sana soru sormuyor.

http://wiwiki.wiwiland.net/index.php?tit...naSetup_EN

Teşekkür ederim cevabın için. Oyunu ilk kendi sitesinden indirmiştim ancak çalıştıramadım sonra dosbox kurulumu ile birlikte anlatan farklı bir siteden indirdim ve çalıştırabildim. Demek ki bu yüzden böyle bir şeyle karşılaştım. Ve dediğiniz gibi o listeyi buldum oyunun manuel'i varmış orada yazıyor fiyatlar oradan bakıp yazınca oyuna devam etti. Smile