Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Zırhların Armor Değeri Uçtu
#1
Bir mod yüzünden oyunda ki armor ve weapon değerleri fırladı. Örneğin ortalama bir göğüslüğün zırh değeri 300, bir kılıç ise 120 damage oldu. bu değerleri sadece oyunun resmi armor ve weaponları veriyor ve geri kalan mod ekipmanları normal değerlerinde. Oyunumda şuan nerden baksam 100 tane mod yüklü, o sorunlu modu bulmaya çalıştım fakat bulamadım. bu resmi ekipman değerlerini fırlatan modun ismini söyler misiniz? bu haliyle skyrime giresim gelmiyor.

-(konunun yeri burası mı yoksa syrim modlar mı bilemedim)-
#2
Son yüklediğin modu kaldır mesela Sad
#3
Sorun da o işte o modların hepsini toplu yükledim ve üstüne steamdan dlc'lerini de aldım. yoksa bunu düşünemeyip gelip konu açacak birisi değilim tek tek bakmam gerekiyor o da bayağı bir zaman kaybı. benim burada ki amacım forumdan bu modun ismini bilenlerden yardım alıp onu silmek.
#4
Boss kur ve çalıştır önce olmazsa skyrimi sil baştan kur.
#5
(05.08.2014, Saat: 13:45)Polite Robber link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sorun da o işte o modların hepsini toplu yükledim ve üstüne steamdan dlc'lerini de aldım. yoksa bunu düşünemeyip gelip konu açacak birisi değilim tek tek bakmam gerekiyor o da bayağı bir zaman kaybı. benim burada ki amacım forumdan bu modun ismini bilenlerden yardım alıp onu silmek.
kardeşim öncelikle hoşgeldin o modu kaldır bence bide şöyle birşey var eğer o modu kaldırdığın an başka dosyalar etkisi olabilir şöyle düşün şimdi sen dawnguard indirdin.ama vampir mod yükledin ama sen vampire lord oldun o indirdiğin modda vampirlerin başka formu oluyordun vs böyle karışırsa cidden oyunu silip yüklemen lazım iş yani onun için 1.000.000 izleyici almış modları indirmeni tavsiye ederim
#6
cevaplar için teşekkürler. sorunlu modu buldum ReProccer imiş ekipmanların özelliklerini şişiren. Smile