Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Zorluk
#1
Arkadaşlar oyunda acemi olduğum için appretince de oynuyorum. Fakat arkadaşlar dalga geçiyor :utan. Ben de bişey diyemiyorum tabii. Bu zorluğu artırmada bana tavsiyeler verebilirmisiniz. En kötü adeptde oynarım o bile yeter.
#2
Tavsiye verecek bir şey yok aslında, zamanla oyunu öğrendikçe daha zorda oynarsın. Herkes aklına gelen üç beş bir şey söylese kaparsın aslında... :düşün 
Mesela, rakibine vururken arka arkaya abanmayacaksın.

1 kere güçlü vur. Rakibin sarsılacaktır. O sarsılma sırasında 2 kere normal vur. 
Rakibin tam kendini toparlarken 1 kere daha güçlü vur ve yine sarsılsın. Sarsılma sırasında 2 kere normal vur. Sonra tam toparlanacak iken yine güçlü vur.... Böyle gidiyor işte. Bu şekilde yaparsan rakibin sana bir kere bile vuramadan ölür. Hiç hasar almadan çarpışmadan kurtulmuş olursun.
#3
Adept en ideal zorluk seviyesidir bence, adept'te hiç zorlanmadan oynayabileceğini düşünüyorum. Ama apprentice/novice gibi her önüne gelen yaratığa saldırmadan önce biraz düşünmen lazım. Oynadığın zorluk seviyesinde hiç kafana takmadan hack'n slash oyun gibi adamlara dalabilirsin ama zorluk seviyesini adept'e aldığında biraz blok yaparak kendini gelen saldırılardan korumalısın. Sağlığına biraz daha dikkat etmeli, eğer gerekirse, büyü tomarı-can/mana/stamina iksiri gibi şeyleri kullanmalısın. Zaten alıştıktan sonra hiç sorun olmayacak bunlar.
#4
Belli bir seviyeye kadar oyunu öğrenmeye bak 20-30 seviyeye kadar mesela daha sonra öğrenirsin ve kolay gelir zaten. Legendary'de oynarsın.
#5
Aslında haklısın fark ettim de 22 lvl karakterimde düşmanlar kolay geliyo. Adepte veya üstündekine alabilirim zorluğu.
#6
En zorda oynayınca ne oluyor ki? Adam mı oluyorsun? Cheesy Bence mesele en zorda oynamak değil keyif almak, keyif alıyorsun her zorluk güzel. Kendini zorlayıp kasmaya gerek yok, bu sefer zevk almak için oturduğun oyun sana kabul olur çıldırırsın.
#7
(08.09.2014, Saat: 22:38)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En zorda oynayınca ne oluyor ki? Adam mı oluyorsun? Cheesy Bence mesele en zorda oynamak değil keyif almak, keyif alıyorsun her zorluk güzel. Kendini zorlayıp kasmaya gerek yok, bu sefer zevk almak için oturduğun oyun sana kabul olur çıldırırsın.
O yüzden en iyisi oynayabildiğin en zor seviyede oynamak...
#8
Skyrim'da nasıl zorlanıyorsunuz anlamıyorum. Her vurduğunuz vuruş rakibe işliyor. Bu Skyrim'da zorlananlar Morrowind'e gelseler çıldırırlar.
#9
Zorluğa takılma bence oyunu 1 kere başladığın gibi bitir sonraki oynayışında normal veya zor oynayabilirsin kimse ilk oyununda adept veya hard oynamamıştır.
#10
Bir de zorluktan dolayı hava atanlara takılma, bu kişiler ego tatmini yapıyorlar kendilerince. Yok Master'dan aşağı oynanmaz, yok çocuk musunuz, yok yeneteksizler.. Bu tip lafları duyduğun kişiyi muhatap alma zaten, ukala herifler. Hayatta hiçbir başarısı olmayıp ben oyunu Legendary'de oynuyorum, çok yetenekliyim ehüehühe diyen elemanlar sanki çok büyük bir başarıymış gibi hava atıyorlar bir de.

Gene sinirlendim.3Smile
#11
Masterdan aşağıya oynanmaz, çocuk musun? Yetenek yok herhalde... Leach
#12
(09.09.2014, Saat: 19:56)Beyaz date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masterdan aşağıya oynanmaz, çocuk musun? Yetenek yok herhalde... Leach

Aha şekil 1A geldi. Wink
#13
Hayır bir insan Legendary'de oynama ihtiyacı hissediyorsa yazık zaten, koskoca bitmeyen oyundaki hiçbir olayı görememiş, olayı sadece bandit kesmekten ibaret sanmış ve o da bunu tatmin etmemiştir büyük ihtimalle.

Bu arada 81 level'a gelince Adept'ten düşük olmamak şartıyla bug kullanmadan Ebony Warrior'u 5 dakikadan daha az sürede kesebilen varsa gelsin, tebrik edeceğim. Miraak'ı, Harkon'u falan Master'da kesmeyi deneyin ya da, görürsünüz neymiş zorluk. Ama adam daha DLC görevlerini falan yapmamış, hatta onu bırak loncalarda dahi ilerleme kaydetmeden, sadece katılıp bir iki görev yapmış, oradan buradan level atlayıp Legendary'e almış zorluğu mağaradaki bandit'i kesiyor, tabii kolay der adam oyuna, şaşırmamak lazım.
#14
(09.09.2014, Saat: 20:00)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aha şekil 1A geldi. Wink
Hayatta da hiç bir başarım yok zaten... doh 
İçeriği GösterSpoiler:
#15
(09.09.2014, Saat: 20:04)Beyaz date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatta da hiç bir başarım yok zaten... doh
İçeriği GösterSpoiler:

Master'dan aşağı oynanmaz, çocuk musun? Yetenek yok herhalde.. Cheesy